לחברתי הטובה – אקרא לה ע' בהיעדר השראה כרגע – ולי יש מנהג מגונה ביותר של צריכת כמויות איומות של פיצה בצוותא תוך צפייה בסדרות ערפדים זולות. בהיעדר סדרות ערפדים שטרם ראינו, מצאנו את עצמנו בדירתי רואות את יצירת המופת "סקוט פילגרים נגד העולם" וניצלנו את ההזדמנות על מנת להזמין את הפיצה החדשה של דומינוס, הלא היא "Puff פיצה", פיצה מבצק עלים פריך. אנחנו מחבבות למדי את דומינוס כי יש להם מבצעים לא רעים ותוספות כיפיות ולאו דווקא כשרות, ולעיתים בחורה פשוט רוצה פחמימות עם בשר וגבינה וקלוריות. אז הרי. חששתי מקונספט הבצק, אבל אמרתי, באמת כדאי לנסות.

כשהזמנתנו הגיעה, גילינו שמשום מה חסרה תוספת ואחרי שהתקשרנו לקטר נוכחנו שהבעיה קרתה עוד בתהליך ההזמנה וקיימת אף במייל האישור (התוספת שהזמנו לא הופיעה בה כלל). בכל זאת, הובטחה לנו תוספת חינם בהזמנתנו הבאה. היה נחמד ביותר, והסבנו לאכול עולצות ורעבות.

אתחיל בקצת צבע.

וזה כה צבעוני!

פתחנו באצבעות גבינה שבעקבותן החלטנו מבעוד מועד להזמין ולנסות את מארז המונוסודיוםדיפים. דווקא הופתענו לטובה. הפומודורו היה החביב עליי בפשטותו (למרות שיש לי תחושה שבינו לבין המילה פומודורו יש בעיקר עגבניות), ואילו ע' העדיפה את הפלפלים הכתומים החריפיםחרפרפים קמעה. הפסטו אף הוא לא רע בכלל, ונראה פחות רדיואקטיבי בצבעו ממוצרים דומים.

אחרי הנחמדות של הדיפים, עברנו לפיצה עצמה, שהחלטתי להציג כאן במלוא עוצמתה הויזואלית-

יכולתי לסגנן משהו, אבל האמת שיש משהו כמעט פלאי בכמה לא מרשים זה נראה בדיעבד.

אסכם זאת באמירה פשוטה: אם הייתי רוצה מלאווח, הייתי הולכת לג'חנון באר במרכז העיר. לא רציתי מלאווח. רציתי פיצה. אולי הייתי צריכה לדעת, בצק עלים וכאלה. אבל עדיין – זה לא היה מגעיל, אבל זה פשוט לא היה טעים. התבאסנו, והמגש הלך לאחר כבוד למקפיא שלי, שם אשמור אותו לאויביי הגדולים או לאנשים רעבים עד חוסר אכפתיות.

מה גם, שאני לא מבינה למה לחתוך פיצה ריבועית למשולשים, ולא לריבועים קטנים. כאן זה אמנם קצת הכרחי בגלל נטיית ההתפרקות של הבצק, אבל התוצאה נותרת לא נוחה במיוחד. חשנו דחף עז לגלגל את המשולשים המשונים שנוצרו בחיתוך, ממש כמו במלאווח, אפילו לפני שטעמנו והבנו כמה הדמיון חזק.

לפעמים, פעמים רבות, Less is more. פעם הבאה, אדבוק בפיצה פיצתית במובהק, ועדיין, דומינוס נשארה חביבה עליי – בעיקר אחרי האדיבות בעניין התקלה הטכנית.

בנוסף, אחרי גיגול אודות הפיצה, הגעתי לפרסומת שמכילה בובת גרב ומאור כהן, הזויה במיוחד. אני מודה, ליבי שבוי קמעה.

השאר תגובה