שוקולד לבן בטעם בזוקה הוא מבציר ייחודי, 2013 של עלית. צבעו הורוד העכור בא בניגודיות מעניינת עם אריזתו הבהירה. 95 גרם, חלבי, ומורכב מאשליות כמו שוקולד לבן ובזוקה – וכמובן, חומרי טעם וריח.

ואיזה ריח! בפתיחת עטיפה ראשונה ורחרוח עדין (אל תשכחו לסובב את החפיסה כמה פעמים, למיצוי מקסימלי של הארומה) תחושו הלם קל של נוסטלגיית בזוקה וצער על כך שטרם הגעתם לירח. אט אט נגלים הריבועים בינות לעטיפת הכסף המרשרשת. טעימה אחת ותאמרו לעצמכם "זה כמו בזוקה" ואז תתהו למה, הו למה, אתם ממשיכים לאכול את זה במקום ללעוס ולזרוק. והתשובה טומנת בחובה טעמים, רבדים בתוך רבדים, כנראה עקב היישון הממושך במעבדות בטון ישראליות.

רגע אחד לאחר הטעימה הראשונית תחושו חמיצות עדינה, לא שונה מאותה חמיצות שתחושו בלעיסת מסטיק. לאחר מכן – שוב טעם הבזוקה. ולבסוף, להשלמת החוויה – טעמה של עטיפת המסטיק, מתכתית, עדינה, חמקמקה. הייתה או חלמתי חלום? ואיפה הקומיקס? למה אין קומיקס (בכנות, קומיקס עצום היה יכול להקנות ערך של ממש לדבר הזה. אולי.)?

שוקולד לבן בטעם בזוקה
החלטתי להעניק לדבר הזה את התמונה שהוא ראוי לה.

אם אתם צריכים להביא משהו למסיבה ורוצים משהו שאף אחד לא יוכל להפסיק לדבר עליו (ולא ממש ירצה לאכול) – זה זה. אם אתם רוצים תשלובת טעמית מרתקת (אבל לאו דווקא טעימה) – זה זה. אם אתם אוהבים נייר כסף ורוד – זה גם זה. אהבתי בעיקר את העובדה שהקוביות גדולות ושזה מגיע רק בחפיסה שלמה כך שחייבים לקנות הרבה. אני כמו ישו, סובלת כדי שאתם לא תצטרכו (זה אשכרה משהו שמישהו אחר אמר עליי. באמת.)

להשיג בחנויות המובחרות. או משהו. ושמישהו יהיה נחמד ויביא לי כבר במבה עם סוכריות קופצות! האם אין שכר לפעולתי?!

פוסט זה מובא לכם בחסות תשעה שקלים ב-AM PM וחוסר זמן.

יש לי בחילה.

 

4 comments on “שוקולד לבן בטעם בזוקה”

  1. נתקלתי במוצר ההזוי הזה לפני שבועיים, לצד המוצר ההזוי לא פחות של במבה עם סוכריות קופצות (הבנתי ממישהו שניסה שהן לא באמת קופצות), ותהיתי מי לעזאזל הגה את הקונספט הזה. מה שכן, זה הרבה פחות ורוד זוהר ממה שחשבתי. ו-9 שקלים?!
    ויש גם שוקולד פרה בטעם טורטית, כך הבנתי. טוב שלא חזרו לאייטיז עם שוקולד קינלי.

  2. אני טעמתי את כל יתר הטעמים (טעמי – טעים, נס קפה – דווקא חביב, טורטית – בטעם איכס של טורטית) אבל את הבזוקה לא היה לי אומץ. את אדם יותר טוב ממני

השאר תגובה