שלום כולם,

אני ממש לקראת סיום התואר. חודשים ספורים ואני "חופשייה", בערך. חופשייה להתחיל דברים שאינם התואר, למצוא את דרכי "בעולם האמיתי". זה די מרגש, אבל גם קצת מפחיד. פתיחת עסק משלי. לא עוד משרות סטודנטים, אלא לעסוק במקצוע שאני לומדת בארבע השנים האחרונות, ומתכננת להמשיך ללמוד – בין אם בתואר שני, או פשוט במהלך החיים והניסיון שיגיע. יש דברים שפשוט מתאהבים בהם, ורוצים לדעת עליהם יותר. ככה זה עבורי עם צילום – מהרגע שהשאלתי מצלמה בשביל לעבוד על תיק עבודות למחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, דרך ההרשמה, כמעט כבדיחה, למחלקה לצילום, הדמעות שאחזו אותי כשראיתי מעטפת קבלה שמנה בדואר ועד היום, כשאני לקראת סיום הלימודים.

אז, אחרי מעט חיפושים וחישובים פתחתי אתר, וגם דף פייסבוק. יש בו צילום אוכל כמובן, אבל לא רק. אתם מוזמנים להיכנס וראות, ואם אתם רוצים להישאר מעודכנים, לחלוק, או פשוט לפרגן, אני יותר מאשמח אם תעשו "לייק".

אגב, בין כל הסידורים, גם הבלוג קיבל תוספת קטנה וחדשה – כבר זמן מה שלקישורים המומלצים יש דף משלהם, שימשיך ויתפתח כשאמצא דברים מגניבים נוספים או אזכור קישורים ששכחתי לשים שם. חובבי הPinterest ביניכם מוזמנים לעקוב אחרי לוח המתכונים שלי, וכמו כן מעכשיו מתחת לכל רשומה לצד כפתורי הלייק וה+1 יש גם אייקון קטן לשיתוף מהיר גם שם. קריאה נעימה!

6 comments on “דרך חדשה”

  1. בהצלחה רבה. לגבי פינטרסט- אני עדיין מתאפקת ומנסה לא להתמכר אליו (זה קשה). אכנס אחרי התיזה. כרגע שתי רשתות חברתיות זה מספיק בשביל הדחיינות שלי

השאר תגובה